Школска управа Београд:

ОШ „Бранко Радичевић“ , Батајница

ОШ „Бора Станковић“ , Вождовац

ОШ „Бранислав Нушић“ , Вождовац

ОШ „Васа Чарапић“ , Вождовац

ОШ „Веселин Маслеша“ , Вождовац

ОШ „Војвода Степа“ , Вождовац

ОШ „Вук Караџић“ , Вождовац

ОШ „Ђура Даничић“ , Вождовац

ОШ „Змај Јова Јовановић“ , Вождовац

ОШ „Јајинци“ , Вождовац

ОШ „Јанко Веселиновић“ , Вождовац

ОШ „Карађорђе“ , Вождовац

ОШ „Милан Ђ. Милићевић“ , Вождовац

Основна музичка школа „Петар Коњовић“ , Вождовац

ОШ „Филип Филиповић“ , Вождовац

огледна основна школа „Владислав Рибникар“ , Врачар

ОШ „Јован Миодраговић“ , Врачар

основна музичка школа „Јосиф Маринковић“ , Врачар

ОШ „Краљ Петар II Карађорђевић“ , Врачар

ОШ „Свети Сава“ , Врачар

ОШ „Алекса Шантић“ , Гроцка

ОШ „Свети Сава“ , Гроцка

ОШ „1300 каплара“ , Звездара

ОШ „Бошко Буха“ , Звездара

ОШ „Вељко Дугошевић“ , Звездара

приватна основна школа „Владислав Петковић Дис“ , Звездара

ОШ „Десанка Максимовић“ , Звездара

ОШ „Деспот Стефан Лазаревић“ , Звездара

ОШ „Иван Горан Ковачић“ , Звездара

ОШ „Јелена Ћетковић“ , Звездара

ОШ „Павле Савић“ , Звездара

ОШ „Стеван Синђелић“ , Звездара

ОШ „Ћирило и Методије“ , Звездара

ОШ „Гаврило Принцип , Земун

ОШ „Горња Варош , Земун

ОШ „Сава Јовановић Сирогојно“ , Земун

ОШ „Војислав Вока Савић“ , Лазаревац

ОШ „Дуле Караклајић“ , Лазаревац

ОШ „Кнез Лазар“ , Лазаревац

основна музичка школа „Марко Тајчевић“ , Лазаревац

ОШ „Момчило Живојиновић“ , Младеновац

ОШ „Свети Сава“ , Младеновац

основна музичка школа „Стеван Христић“ , Младеновац

ОШ „20. октобар“ , Нови Београд

ОШ „Борислав Пекић“ , Нови Београд

ОШ „Бранко Радичевић“ , Нови Београд

ОШ „Душко Радовић“ , Нови Београд

ОШ „Иван Гундулић“ , Нови Београд

ОШ „Јован Дучић“ , Нови Београд

ОШ „Краљ Александар I“ , Нови Београд

ОШ „Милан Ракић“ , Нови Београд

ОШ „Младост“ , Нови Београд

ОШ „Надежда Петровић“ , Нови Београд

ОШ „Радоје Домановић“ , Нови Београд

ОШ „Ратко Митровић“ , Нови Београд

ОШ „14. октобар“ , Обреновац

ОШ „Грабовац“ , Обреновац

ОШ „Јован Јовановић-Змај“ , Обреновац

школа за основно образовање одраслих „Обреновац“ , Обреновац

ОШ „Посавски партизани“ , Обреновац

Школа за основно образовање одраслих „Браћа Стаменковић“ , Палилула

ОШ „Влада Аксентијевић“ , Палилула

ОШ „Др Арчибалд Рајс“ , Палилула

ОШ „Јован Поповић“ , Палилула

ОШ „Јован Цвијић“ , Палилула

ОШ „Ослободиоци Београда“ , Палилула

ОШ „Старина Новак“ , Палилула

ОШ „Стеван Дукић“ , Палилула

ОШ „Франце Прешерн“ , Раковица.

ОШ „14. октобар“ , Раковица

ОШ „Ђура Јакшић“ , Раковица

ОШ „Иво Андрић“ , Раковица

ОШ „Коста Абрашевић“ , Раковица

ОШ „Антон Скала“ , Савски Венац

ОШ „Војвода Мишић“ , Савски Венац

ОШ „Војвода Радомир Путник“ , Савски Венац

ОШ „Исидора Секулић“ , Савски Венац

ОШ „Радојка Лакић“ , Савски Венац

ОШ „Јелица Миловановић“ , Сопот

ОШ „Милорад Мића Марковић“ , Сопот

ОШ „Браћа Барух“ , Стари Град

ОШ „Вук Караџић“ , Стари Град

ОШ „Дринка Павловић“ , Стари Град

ОШ „Краљ Петар први“ , Стари Град

ОШ „Стари Град“ , Стари Град

ОШ „22. октобар“ , Сурчин

ОШ „Вожд Карађорђе“ , Сурчин

ОШ „Аца Милосављевић“ , Чукарица

ОШ „Бановић Страхиња“ , Чукарица

ОШ „Браћа Јерковић“ , Чукарица

ОШ „Владимир Назор“ , Чукарица

ОШ „Ђорђе Крстић“ , Чукарица

ОШ „Јосиф Панчић“ , Чукарица

ОШ „Милоје Павловић“ , Чукарица

ОШ „Милош Црњански“ , Чукарица

ОШ „Мирослав Антић“ , Чукарица

ОШ „Уједињене нације“ , Чукарица

ОШ „Филип Кљајић Фића“ , Чукарица

 

Школска управа Ваљево:

ОШ „Лаза К. Лазаревић“ , Богатић

ОШ „Милка Митровић“ , Богатић

ОШ „Владика Николај Велимировић“ , Ваљево

ОШ „Десанка Максимовић“ , Ваљево

ОШ „Милован Глишић“ , Ваљево

ОШ „Прва основна школа“ , Ваљево

ОШ „Сестре Илић“ , Ваљево

ОШ „Жика Поповић“ , Владимирци

ОШ „Вук Караџић“ , Липница

ОШ „Анта Богићевић“ , Лозница

ОШ „Вук Караџић“ , Лозница

ОШ „Јован Цвијић“ , Лозница

ОШ „Петар Тасић“ , Лозница

ОШ „Сава Керковић“ , Љиг

ОШ „Стеван Филиповић“ , Мали Зворник

ОШ „Милан Ракић“ , Мионица

школа за основно музичко образовање „Петар Стојановић“ , Уб

ОШ „Стојан Новаковић“ , Шабац.

ОШ „Јанко Веселиновић“ , Шабац

ОШ „Лаза К. Лазаревић“ , Шабац

ОШ „Мајур“ , Шабац

ОШ „Ната Јеличић“ , Шабац

ОШ „Николај Велимировић“ , Шабац

 

Школска управа Зајечар:

ОШ „Бранко Радичевић“ , Бор

ОШ „Ђура Јакшић“ , Бор

ОШ „Свети Сава“ , Бор

ОШ „Вук Караџић“ , Доњи Милановац

школа за основно музичко образовање „Стеван Мокрањац“ , Зајечар

ОШ „Младост“ , Књажевац

школа за основно музичко образовање „Предраг Милошевић“ , Књажевац

ОШ „Бранко Перић“ , Мајданпек

ОШ „Велимир Маркићевић“ , Мајданпек

ОШ „Стеван Мокрањац“ , Неготин.

ОШ „Бранко Радичевић“ , Неготин

ОШ „Вера Радосављевић“ , Неготин

ОШ „Вук Караџић“ , Неготин

ОШ „Јован Јовановић-Змај“ , Неготин

ОШ „Митрополит Михаило“ , Сокобања

 

Школска управа Зрењанин:

основна музичка школа „Барток Бела“ , Ада

ОШ „Вук Караџић“ , Вршац

ОШ „Ђура Јакшић“ , Вршац

ОШ „Јован Стерија Поповић“ , Вршац

ОШ „Олга Петров Радишић“ , Вршац

ОШ „Свети Сава“ , Житиште

ОШ „1. октобар“ , Зрењанин

ОШ „Бранко Ћопић“ , Зрењанин

ОШ „Бранко Радичевић“ , Зрењанин

ОШ „Вук Караџић“ , Зрењанин

ОШ „Др Бошко Вребалов“ , Зрењанин

ОШ „Ђура Јакшић“ , Зрењанин

ОШ „Жарко Зрењанин“ , Зрењанин

ОШ „Јован Дучић“ , Зрењанин

ОШ „Јован Јовановић-Змај“ , Зрењанин

ОШ „Младост“ , Зрењанин

ОШ „Петар Петровић Његош“ , Зрењанин

ОШ „Серво Михаљ“ , Зрењанин

ОШ „Славко Родић“ , Зрењанин

ОШ „Соња Маринковић“ , Зрењанин

ОШ „Урош Предић“ , Зрењанин

ОШ „10. октобар“ , Кањижа

ОШ „Јован Јовановић-Змај“ , Кањижа

ОШ „Фејеш Клара“ , Кикинда.

ОШ „Братство-јединство“ , Кикинда

ОШ „Васа Стајић“ , Кикинда

ОШ „Вук Караџић“ , Кикинда

ОШ „Глигорије Попов“ , Кикинда

ОШ „Ђура Јакшић“ , Кикинда

ОШ „Жарко Зрењанин“ , Кикинда

ОШ „Иво Лола Рибар“ , Кикинда

ОШ „Свети Сава“ , Кикинда

основна музичка школа „Слободан Малбашки“ , Кикинда

ОШ „Бора Радић“ , Ковин

ОШ „Десанка Максимовић“ , Ковин

ОШ „Ђура Јакшић“ , Ковин

ОШ „Јован Јовановић-Змај“ , Ковин

ОШ „Сава Максимовић“ , Ковин

ОШ „Др Ђорђе Јовановић“ , Нови Бечеј

ОШ „4. октобар“ , Панчево

ОШ „Аксентије Максимовић“ , Панчево

ОШ „Васа Живковић“ , Панчево

ОШ „Исидора Секулић“ , Панчево

ОШ „Јован Јовановић-Змај“ , Панчево

школа за основно и средње образовање „Мара Мандић“ , Панчево

ОШ „Мирослав Антић-Мика“ , Панчево

ОШ „Свети Сава“ , Панчево

ОШ „Стевица Јовановић“ , Панчево

ОШ „Јован Јовановић-Змај“ , Пландиште

основна музичка школа „Стеван Мокрањац“ , Сента

ОШ „Стеван Сремац“ , Сента

ОШ „Алекса Шантић“ , Сечањ

 

Школска управа Јагодина:

ОШ „17. октобар“ , Јагодина

ОШ „Бошко Ђуричић“ , Јагодина

основна музичка школа „Владимир Ђорђевић“ , Јагодина

ОШ „Рада Миљковић“ , Јагодина

ОШ „Стеван Јаковљевић“ , Параћин.

ОШ „Ђура Јакшић“ , Параћин

школа за основно музичко образовање „Миленко Живковић“ , Параћин

ОШ „Радоје Домановић“ , Параћин

ОШ „Бранко Радичевић“ , Свилајнац

ОШ „Вук Караџић“ , Ћуприја

 

Школска управа Крагујевац:

ОШ „Илија Гарашанин“ , Аранђеловац

основна музичка школа „Петар Илић“ , Аранђеловац

ОШ „Свети Сава“ , Аранђеловац

ОШ „Светолик Ранковић“ , Аранђеловац

ОШ „Свети Сава“ , Баточина

ОШ „Драгиша Луковић Шпанац“ , Крагујевац

ОШ „Мома Станојловић“ , Крагујевац

ОШ „Наталија Нана-Недељковић“ , Крагујевац

ОШ „Радоје Домановић“ , Крагујевац

ОШ „Светозар Марковић“ , Крагујевац

ОШ „Станислав Сремчевић“ , Крагујевац

ОШ „Трећи крагујевачки батаљон“ , Крагујевац

школа са домом за ученике оштећеног слуха Крагујевац , Крагујевац

 

Школска управа Краљево:

 

ОШ „Бане Миленковић“ , Врњачка Бања

ОШ „Младост“ , Врњачка Бања

 

ОШ „Чибуковачки партизани“ , Краљево.

ОШ „IV краљевачки батаљон“ , Краљево

ОШ „Браћа Вилотијевић“ , Краљево

ОШ „Живан Маричић“ , Краљево

ОШ „Милун Ивановић“ , Краљево

ОШ „Јошаничка Бања“ , Рашка

 

Школска управа Крушевац:

ОШ „Свети Сава“ , Крушевац.

ОШ „Васа Пелагић“ , Крушевац

ОШ „Владисав Савић-Јан“ , Крушевац

ОШ „Бранко Радичевић“ , Крушевац

ОШ „Деспот Стефан“ , Крушевац

ОШ „Доситеј Обрадовић“ , Крушевац

ОШ „Драгомир Марковић“ , Крушевац

ОШ „Јован Поповић“ , Крушевац

ОШ „Живадин Апостоловић“ , Трстеник

ОШ „Миодраг Чајетинац-Чајка“ , Трстеник

ОШ „Раде Додић“ , Трстеник

ОШ „Доситеј Обрадовић“ , Ћићевац

 

Школска управа Лесковац:

ОШ „Вук Караџић“ , Владичин Хан

ОШ „8. октобар“ , Власотинце

ОШ „Синиша Јанић“ , Власотинце

ОШ „Предраг Девеџић“ , Врање

ОШ „Радован Ковачевић-Максим“ , Лебане

ОШ „Радоје Домановић“ , Лебане

ОШ „Славко Златановић“ , Лесковац.

ОШ „Васа Пелагић“ , Лесковац

ОШ „Вук Караџић“ , Печењевце

 

Школска управа Ниш:

портал школа општине Алексинац , Алексинац

Школа за основно музичко образовање и васпитање „Владимир Ђорђевић“ , Алексинац

ОШ „Вук Караџић“ , Алексинац

ОШ „Чегар“ , Ниш.

ОШ „Бранко Миљковић“ , Ниш

ОШ „Бранко Радичевић“ , Ниш

ОШ „Бубањски хероји“ , Ниш

ОШ „Вожд Карађорђе“ , Ниш

ОШ „Десанка Максимовић“ , Ниш

ОШ „Доситеј Обрадовић“ , Ниш

ОШ „Душан Радовић“ , Ниш

ОШ „Краљ Петар Први“ , Ниш

ОШ „Милан Ракић“ , Ниш

ОШ „Мирослав Антић“ , Ниш

ОШ „Радоје Домановић“ , Ниш

ОШ „Ратко Вукићевић“ , Ниш

ОШ „Свети Сава“ , Ниш

ОШ „Учитељ Таса“ , Ниш

ОШ „Душан Тасковић-Срећко“ , Нишка Бања

ОШ „Иван Горан Ковачић“ , Нишка Бања

ОШ „8. септембар“ , Пирот

ОШ „Душан Радовић“ , Пирот

ОШ „9. октобар“ , Прокупље

 

Школска управа Нови Сад:

ОШ „Алекса Шантић“ , Бач

ОШ „Вук Караџић“ , Бач

ОШ „Јан Колар“ , Бач

ОШ „15. октобар“ , Бачка Паланка

ОШ „Алекса Шантић“ , Бачка Паланка

ОШ „Браћа Новаков“ , Бачка Паланка

ОШ „Вук Караџић“ , Бачка Паланка

ОШ „Десанка Максимовић“ , Бачка Паланка

ОШ „Здравко Челар“ , Бачка Паланка

ОШ „Свети Сава“ , Бачка Паланка

ОШ „Херој Пинки“ , Бачка Паланка

ОШ „Жарко Зрењанин“ , Бачки Петровац

ОШ „Шаму Михаљ“ , Бечеј.

ОШ „Здравко Гложански“ , Бечеј

Школа за основно музичко васпитање и образовање „Петар Коњовић“ , Бечеј

ОШ „Петефи Шандор“ , Бечеј

ОШ „Север Ђуркић“ , Бечеј

ОШ „Братство јединство“ , Врбас

ОШ „Петар Петровић Његош“ , Врбас

ОШ „Ђура Јакшић“ , Жабаљ

ОШ „Браћа Груловић“ , Инђија

ОШ „Душан Јерковић“ , Инђија

ОШ „Доситеј Обрадовић“ , Ириг

ОШ „Васа Стајић“ , Нови Сад

ОШ „Доситеј Обрадовић“ , Нови Сад

ОШ „Душан Радовић“ , Нови Сад

ОШ „Ђорђе Натошевић“ , Нови Сад

ОШ „Ђура Даничић“ , Нови Сад

ОШ „Жарко Зрењанин“ , Нови Сад

ОШ „Иво Лола Рибар“ , Нови Сад

ОШ „Јован Дучић“ , Нови Сад

ОШ „Јован Поповић“ , Нови Сад

основна музичка школа „Јосип Славенски“ , Нови Сад

ОШ „Коста Трифковић“ , Нови Сад

ОШ „Лаза Костић“ , Нови Сад

ОШ „Људовит Штур“ , Нови Сад

Школа за основно и средње образовање „Милан Петровић“ , Нови Сад

ОШ „Мирослав Антић“ , Нови Сад

ОШ „Михајло Пупин“ , Нови Сад

ОШ „Никола Тесла“ , Нови Сад

ОШ „Петефи Шандор“ , Нови Сад

ОШ „Прва војвођанска бригада“ , Нови Сад

ОШ „Свети Сава“ , Нови Сад

ОШ „Бранко Радичевић“ , Рума

ОШ „Иво Лола Рибар“ , Рума

ОШ „Небојша Јерковић“ , Рума

ОШ „Јован Јовановић-Змај“ , Сремска Митровица

ОШ „Свети Сава“ , Сремска Митровица

ОШ „Трива Витасовић-Лебарник“ , Сремска Митровица

ОШ „Растко Немањић – Свети Сава“ , Стара Пазова

ОШ „Данило Зеленовић“ , Темерин

ОШ „Славко Родић“ , Темерин

ОШ „Сремски фронт“ , Шид

 

Школска управа Пожаревац:

ОШ „Радица Ранковић“ , Велика Плана

ОШ „Вељко Дугошевић“ , Голубац

ОШ „Јован Шербановић“ , Жагубица

ОШ „Моша Пијаде“ , Жагубица

ОШ „Бата Булић“ , Петровац

ОШ „Ђура Јакшић“ , Петровац

ОШ „Вук Караџић“ , Пожаревац

ОШ „Доситеј Обрадовић“ , Пожаревац

ОШ „Јован Цвијић“ , Пожаревац

школа за основно и средње музичко образовање „Стеван Мокрањац“ , Пожаревац

ОШ „Херој Света Младеновић“ , Смедерево.

ОШ „Бранислав Нушић“ , Смедерево

ОШ „Бранко Радичевић“ , Смедерево

ОШ „Др Јован Цвијић“ , Смедерево

ОШ „Иво Лола Рибар“ , Смедерево

ОШ „Илија Милосављевић“ , Смедерево

ОШ „Брана Јевтић“ , Смедеревска Паланка

ОШ „Милија Ракић“ , Смедеревска Паланка

ОШ „Херој Радмила Шишковић“ , Смедеревска Паланка

 

Школска управа Сомбор:

ОШ „Жарко Зрењанин“ , Апатин

основна школа за посебно музичко васпитање и образовање „Стеван Христић“ , Апатин

основна музичка школа , Бачка Топола

ОШ „Моша Пијаде“ , Бачка Топола

ОШ „20. октобар“ , Кула

ОШ „Вељко Влаховић“ , Кула

ОШ „Вук Караџић“ , Кула

ОШ „Никола Тесла“ , Кула

ОШ „Петефи бригада“ , Кула

основна школа и гимназија „Петро Кузмјак“ , Кула

ОШ „Никола Ђурковић“ , Мали Иђош

ОШ „Бора Станковић“ , Оџаци

ОШ „Марко Орешковић“ , Оџаци

ОШ „Никола Тесла“ , Оџаци

школа за основно образовање одраслих , Сомбор.

ОШ „21. октобар“ , Сомбор

ОШ „Аврам Мразовић“ , Сомбор

школа за основно и средње образовање „Вук Караџић“ , Сомбор

ОШ „Доситеј Обрадовић“ , Сомбор

ОШ „Иво Лола Рибар“ , Сомбор

ОШ „10. октобар“ , Суботица

ОШ „Иван Горан Ковачић“ , Суботица

ОШ „Иван Милутиновић“ , Суботица

ОШ „Јован Микић“ , Суботица

ОШ „Мајшански пут“ , Суботица

ОШ „Матко Вуковић“ , Суботица

ОШ „Милош Црњански“ , Суботица

ОШ „Мирослав Антић“ , Суботица

ОШ „Свети Сава“ , Суботица

ОШ „Сечењи Иштван“ , Суботица

ОШ „Соња Маринковић“ , Суботица

 

Школска управа Ужице:

ОШ „Стеван Чоловић“ , Ариље.

ОШ „Ратко Јовановић“ , Ариље

ОШ „Рајак Павићевић“ , Бајина Башта

ОШ „Свети Сава“ , Бајина Башта

ОШ „Јордан Ђукановић“ , Косјерић

ОШ „Мито Игумановић“ , Косјерић

ОШ „Петар Лековић“ , Пожега

ОШ „Бранко Радичевић“ , Прибој

ОШ „Светозар Марковић“ , Пријепоље

ОШ „Алекса Дејовић“ , Ужице

основна музичка школа „Војислав Лале-Стефановић“ , Ужице

ОШ „Душан Јерковић“ , Ужице

ОШ „Нада Матић“ , Ужице

Прва основна школа краља Петра II , Ужице

ОШ „Слободан Секулић“ , Ужице

ОШ „Стари град“ , Ужице

ОШ „Димитрије Туцовић“ , Чајетина

ОШ „Саво Јовановић Сирогојно“ , Чајетина

 

Школска управа Чачак:

ОШ „Ибо Андрић“ , Горњи Милановац

ОШ „Краљ Александар I“ , Горњи Милановац

ОШ „Таковски устанак“ , Горњи Милановац

ОШ „Сретен Лазаревић“ , Ивањица

ОШ „Котража“ , Лучани

ОШ „Милан Благојевић“ , Лучани

Основна школа у Гучи , Лучани

ОШ „Татомир Анђелић“ , Чачак.

ОШ „Бранислав Петровић“ , Чачак

ОШ „Владислав Петковић-Дис“ , Чачак

школа за основно музичко образовање „Др Војислав Вучковић“ , Чачак

ОШ „Др Драгиша Мишовић“ , Чачак

ОШ „Милица Павловић“ , Чачак

ОШ „Прељина“ , Чачак

ОШ „Свети ђакон Авакум“ , Чачак

ОШ „Свети Сава“ , Чачак